Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Mata grzewcza pod płytki
Mata grzewcza pod płytki to system ogrzewania podłogowego, który składa się z cienkiej maty zintegrowanej z przewodami grzejnymi. Jest ona umieszczana bezpośrednio pod warstwą płytek ceramicznych lub innych podłogowych materiałów wykończeniowych.
Czytaj więcej
Czy elektryczne ogrzewanie podłogowe może działać cały czas?
Większość systemów ogrzewania uruchamiana jest w okresie jesiennym, a po sezonie, późną wiosną, wygasza się je, by nie pracowały niepotrzebnie latem. Stąd rodzi się proste pytanie: czy ogrzewanie podłogowe także należy wyłączać poza sezonem grzewczym? Podpowiadamy jak to zrobić i dlaczego jest to tak ważne.
Czytaj więcej
Jak obniżyć rachunki za prąd, mając elektryczne ogrzewanie
Wysokość rachunków za energię elektryczną spędza sen z powiek wielu ludzi w Polsce. Ciągłe podwyżki, niejasne programy pomocowe (jak zamrożenie ceny tylko do 2 lub 3 tysięcy kWh) oraz skomplikowane faktury, zawierające wiele składowych. Jednocześnie większość urządzeń domowych wymaga zasilania prądem – bez niego nie bylibyśmy w stanie normalnie funkcjonować. Czy jest jakiś dobry sposób na niższe rachunki?
Czytaj więcej
Mata grzewcza do łazienki - Musisz to wiedzieć!
Jakie są zalety stosowania maty grzewczej w łazience? Mata grzewcza w łazience pod płytkami na ścianie? Mata grzewcza czy przewód grzejny do ogrzewania podłogowego w łazience? Co na podłogę w łazience? Jaka mata grzewcza do łazienki? Na co zwrócić uwagę przy ogrzewaniu podłogi w łazience?
Czytaj więcej
Instalacja czujnika wilgotności i temperatury gruntu
Czujnik wilgotności i temperatury gruntu należy zamontować w ogrzewanym obszarze, w odległości, co najmniej 2,5 cm a maksymalnie 15 cm od przewodów grzejnych. Powierzchnia czujnika musi być odsłonięta, zapewniając mu bezpośredni kontakt z warunkami otoczenia (deszcz, śnieg, lód)
Czytaj więcej
Ogrzewanie ścienne, montaż przewodu grzejnego na ścianie
Czy przewód grzejny można ułożyć na ścianie pod płytkami? Tak! Jest to często praktykowane w małych pomieszczeniach z dużą stałą zabudową na podłodze, gdzie powierzchnia grzewcza podłogi jest za mała aby ogrzać pomieszczenie lub w przypadku gdy kupiliśmy za długi produkt.
Czytaj więcej
Ogrzewanie podłogi w łazience kablem grzewczym
Elektryczne ogrzewanie podłogowe, montaż kabla grzewczego w łazience pod płytkami i pod prysznicem. Ze względu na nietypowy kształt podłogi w prezentowanym pomieszczeniu, łatwiejszym w montażu i tańszym rozwiązaniem od maty grzewczej jest kabel grzewczy.
Czytaj więcej
Mata grzewcza czy przewód grzejny?
Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest coraz częściej wybierane przez nas jako główne źródło ciepła w naszym domu. Szczególnie w nowych budynkach, kiedy koszt takiej instalacji jest najniższy. Jednak wybór pomiędzy istniejącymi rozwiązaniami może sprawić pewne problemy osobom niezwiązanym z tym tematem.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 46 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-24
Bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko kompletne!
2023-11-19
100% polecam, towar 1 klassa .
pixel