Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty grzewcze podłogowe

Mata grzewcza pod płytki
Mata grzewcza pod płytki to system ogrzewania podłogowego, który składa się z cienkiej maty zintegrowanej z przewodami grzejnymi. Jest ona umieszczana bezpośrednio pod warstwą płytek ceramicznych lub innych podłogowych materiałów wykończeniowych.
Czytaj więcej
Mata grzewcza do łazienki - Musisz to wiedzieć!
Jakie są zalety stosowania maty grzewczej w łazience? Mata grzewcza w łazience pod płytkami na ścianie? Mata grzewcza czy przewód grzejny do ogrzewania podłogowego w łazience? Co na podłogę w łazience? Jaka mata grzewcza do łazienki? Na co zwrócić uwagę przy ogrzewaniu podłogi w łazience?
Czytaj więcej
Mata grzewcza czy przewód grzejny?
Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest coraz częściej wybierane przez nas jako główne źródło ciepła w naszym domu. Szczególnie w nowych budynkach, kiedy koszt takiej instalacji jest najniższy. Jednak wybór pomiędzy istniejącymi rozwiązaniami może sprawić pewne problemy osobom niezwiązanym z tym tematem.
Czytaj więcej
Nie każda mata grzewcza pod prysznic!
Wiele osób zastanawia się, jak zamontować prawidłowo matę grzewczą pod płytkami w prysznicu typu walk-in. Strefa natrysku często jest ograniczonym kawałkiem podłogi z zamontowanym w niej odpływem. Jak w takiej sytuacji wykonać elektryczne ogrzewanie podłogowe? I czy będzie ono w pełni bezpieczne? Sprawdź sam.
Czytaj więcej
Jaki klej do maty grzewczej pod płytki?
Jaki klej do na maty grzewcze sprawdzi się najlepiej? Krótki przewodnik po zaprawach klejowych. Maty grzewcze to coraz popularniejszy sposób na podłogowe ogrzewanie domu. Jednak zmiany temperatury podłoża prowadzą do rozszerzania się i kurczenia płytek. Aby zapobiec poważnym uszkodzeniom i dużym problemom, należy wybrać odpowiednią zaprawę klejową na maty grzewcze. Jak jednak połapać się w gąszczu oznaczeń i kodów? Niniejszy, krótki przewodnik pomoże Ci przy wyborze najlepszego kleju na maty grzewcze.
Czytaj więcej
Mata grzewcza do łazienki - FILM z montażu
15 prostych kroków do zainstalowania maty grzewczej w łazience. Krótka instrukcja. Instalujemy bezawaryjną matę grzewczą nVent RAYCHEM QuickNet-160 W/m2 w komplecie z termostatem SENZ WIFI, która jest objęta standardową gwarancją 12 lat z możliwością przedłużenia do 20 lat.
Czytaj więcej
Mata grzewcza z gwarancją dożywotnią HIT czy KIT?
Z pewnością niejednokrotnie zauważyłeś tzw. licytację na, oferowane przez sprzedawców mat grzewczych okresy gwarancyjne. Czy jednak 10-letnia gwarancja zawsze jest gorsza od tej dożywotniej? Czy prócz gwarancji powinniśmy zwrócić uwagę na coś jeszcze, kupując tego rodzaju produkt? Czy warto skorzystać z montażu autoryzowanego instalatora i jakie daje to korzyści? Odpowiadam na te i wiele innych pytań.
Czytaj więcej
pixel