Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-04-15

Mata grzewcza nie sprawdzi się w tej łazience!

Spójrzcie na łazienkę poniżej i sami pomyślcie, jaki sens miałoby układanie i cięcie mat grzewczych na tak małej powierzchni. Dlatego postawiłem na kabel grzewczy, sprawdził się idealnie - byłem w stanie precyzyjnie rozprowadzić go po całej podłodze w tej łazience. Do wyboru miałem T2Blue 10 W/m i 20 W/m. Chciałem uzyskać moc grzewczą 125 W/m2. Przekłada się to na rozstaw odpowiednio 8 lub 16 cm. Tak więc w drugim przypadku pomiędzy kolejnymi przewodami grzejnymi tworzyłyby się zimne strefy. Nie mogłem do tego dopuścić, więc wybrałem przewód grzejny o mocy 10 W/m. Użyłem łącznie 30 metrów kabla, który zalałem 15 mm warstwą wylewki samopoziomującej. Jest to zalecana grubość dla podłogi z wykończeniem z mikrocementu, laminatu oraz podłogi winylowej - ta ostatnia miała wkrótce znaleźć się na podłodze.

Montaż ogrzewania podłogowego w łazience wykonałem się z pomocą zestawu grzewczego T2Blue-10. W jego skład wchodzi przewód grzewczy, nowoczesny termostat SENZ WIFI, czujnik podłogowy wraz z rurką ochronną, umieszczaną w podłodze, a także klej do pistoletu na gorąco. Wszystko zapakowane w jedno, zgrabne pudełko kartonowe, zawierające również wygodny system rozwijania. Chcesz zobaczyć, jak wygląda profesjonalna praca z takim wyposażeniem? Obejrzyj zamieszczony film w którym pokazuję jak wykonać samodzielnie ogrzewanie podłogi przewodem grzejnym z naszego sklepu.

 

Ogrzewanie pod prysznicem

przewód grzewczy do łazienki

Przewód grzewczy pod płytki

jakie ogrzewanie do małej łazienki

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
produkt bardzo dobry, spełnia moje oczekiwania, zamówienie zrealizowana bardzo szybko, profesjonalna obsługa i kontakt
2024-02-16
Supportive, polite, patient for the client who does no know anything about the product) Thank you a lot for support! It was a great pleasure to work with you.
pixel