Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-06-11

Zainstalowałem nowoczesne ogrzewanie elektryczne w łazience

Nowoczesna łazienka w znaczący sposób różni się od pomieszczeń budowanych kilkadziesiąt lat temu. Zamiast zimnych płytek - komfortowe elektryczne ogrzewanie podłogowe pod płytkami. Prysznic z brodzikiem coraz częściej zastępowany jest przez minimalistyczny i estetyczny zestaw podłogowy, również z podgrzewaną podłogą.

Dzięki naszemu autoryzowanemu instalatorowi PRO RAYCHEM z łazienek znikają także brzydkie kaloryfery rurowe, na których dawniej suszyło się ręczniki. Dziś zastępowane są one przez wygodne i niewidoczne elektryczne ogrzewanie ścienne. Dzięki temu wykończenie pomieszczenia marmurem robi jeszcze większe wrażenie. Użytkownicy natomiast mogą cieszyć się komfortowym ciepłem nawet tuż po wyjściu spod strumienia gorącej wody.

Brzmi jak marzenia Polaków sprzed kilkudziesięciu laty? Oczywiście, że tak. Ale dziś jest to w zasięgu ręki, i to tylko jednej, ponieważ wszystkimi układami można sterować jednym termostatem z programem tygodniowym oraz możliwością ręcznego zwiększenia temperatury. Co więcej, nowoczesne sterowniki posiadają funkcję adaptacyjną - w ten sposób ustawiasz godzinę, o której chcesz iść pod prysznic, a termostat sam wyliczy, kiedy włączyć ogrzewanie w łazience, by zapewnić Ci optymalne warunki.

Montaż wykonano przewodem grzejnym T2Black-12.

przewód grzejny ogrzewanie w ścienie

ogrzewanie pod prysznicem w łazience

Kable grzewcze zalano wylewką samopoziomującą do której następnie przyklejano wielkogabarytowe płyty marmurowe.

wylewka samopoziomująca na elektryczne ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie ścienne elektryczne

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-03
Błyskawiczna wysyłka
2024-03-14
Solidny w przystępnej cenie.
pixel