Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mata grzewcza z autoryzowanym montażem PRO RAYCHEM Warszawa

2024-04-30
Mata grzewcza z autoryzowanym montażem PRO RAYCHEM Warszawa

Montaż maty grzewczej pod płytkami jest coraz popularniejsze ze względu na niższe koszty ogrzewania oraz wysoki komfort. Ze względu na sposób montażu, zaleca się jednak przemyślany i odpowiedzialny zakup komponentów oraz ich montaż. Koszty naprawy w razie awarii mogą być całkiem spore. Wyjątkiem jest montaż przez instalatora PRO RAYCHEM. Dlaczego? Sprawdź sam, w jaki sposób możesz się u nas zabezpieczyć od dodatkowych kosztów.

✅ Właściwie dobrane komponenty,

✅ pewność właściwie wykonanej instalacji,

✅ przedłużona gwarancja,

✅ rejestracja instalacji w bazie producenta.

Najważniejsza jest bezawaryjność

Sprzedawane u nas systemy nVent RAYCHEM cechują się dużą żywotnością i bezawaryjnością. Działają bez żadnych usterek przez dziesięciolecia, a Ty możesz cieszyć się niezawodny ciepłem w swoim domu. Bez zmartwień o potencjalne awarie. Elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazience zawsze ułatwiać Ci będzie wyjście spod prysznica, a w salonie pozwoli bawić się Twoim dzieciom bez marznięcia "od podłogi".

Prawidłowo wykonany montaż

Nie bez znaczenia jest także sposób montażu systemu ogrzewania pod płytkami lub innymi typami podłogi. Dzięki temu elektryczne ogrzewanie podłogowe w kuchni będzie działać prawidłowo i zapewniać optymalną temperaturę w całym pomieszczeniu.

Montaż wykonany przez profesjonalistę jest także ważny pod kątem niezawodności całego systemu. Z tego powodu wielu producentów wymaga zatrudnienia autoryzowanego specjalistę, aby gwarancja była ważna. Aby ułatwić Ci dopięcie tego warunku, oferujemy sprzedaż produktów z montażem w Warszawie. Instalator PRO RAYCHEM, posiadający doświadczenie i umiejętności dzięki udziałowi w szkoleniach, zapewni optymalny montaż pod kątem funkcjonalności, a także najdłuższą żywotność systemu. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowanym montażem w Warszawie.

Gwarancja wyróżniająca się na tle konkurencji

Mimo stosowania najlepszych materiałów oraz prawidłowego montażu, jakiś element instalacji może posiadać wadę. Dlatego też zawsze należy zadbać o gwarancję. Konkurencja stawia przede wszystkim na długość takiego świadczenia, oferując nawet dożywotnią wymianę uszkodzonych elementów. Jest to jednak tylko chwyt marketingowy. Przede wszystkim dostarczenie nowego przewodu grzewczego lub maty po płytki to minimalny koszt. Po Twojej stronie natomiast pozostanie jego wymiana!

Nasza 20-letnia gwarancja na maty, kable i termostaty obejmuje także naprawę podłogi po wymianie wadliwego elementu. W ten sposób jesteś zabezpieczony przed dodatkowymi kosztami. Ogrzewanie elektryczne podłogowe w Warszawie jest coraz bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem, ale tylko u nas możesz być spokojny, że w razie problemów nie pozostaniesz z nimi sam. Wybieraj mądrze nie tylko bezawaryjne produkty z nVent RAYCHEM, ale również profesjonalny montaż oraz najlepszą gwarancję skrojoną na Twoje potrzeby.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Dzięki doradztwie na etapie zakupu 5 gwiazdek
2024-03-12
szybko sprawnie i na temat
pixel