Przewody grzejne do ogrzewania rynien samoregulujące

Stosujemy przewody samoregulujące marki Raychem. Jest to rozwiązanie które można dopasować praktycznie do każdej aplikacji jeżeli chodzi o długości obwodów jak i zapotrzebowanie na moc grzejną. Przewody te są docinane i zarabiane bezpośrednio na budowie dzięki temu uzyskujemy obwody o żądanej długości. Idealnie sprawdzają się w małych przydomowych instalacjach jak i na dużych obiektach przemysłowych lub użyteczności publicznej. Natomiast dzięki samoregulacją są energooszczędne.

Raychem FroStop Black

Raychem FroStop Black

Raychem FroStop Black to najczęściej używany samoregulujący przewód grzejny do ogrzewania rynien i rur spustowych wykonanych z plastiku czy metalu. Do udrożnienia drogi dla wody w standardowej rynnie wystarczy jedna nitka grzejne tego przewodu.

Moc grzejna 18W/m w temp. +5°C, 28W/m w wodzie +0°C, 230V.

Raychem ICESTOP-GM

Raychem IceStop

Raychem ICESTOP-GM wersja mocniejszego mocą samoregulującego przewodu grzejnego do ogrzewania rynien i rur spustowych. Stosowany w szerszych rynnach lub szerokich korytach, liniach odwadniających.

Dostępne moce:

  • Raychem ICESTOP GM-2X 18W/m w temp. +5°C, 39W/m w wodzie +0°C, 230V
  • Raychem ICESTOP-GM2X-C 36W/m w temp. +5°C, 54W/m w wodzie +0°C, 230V
  • Raychem ICESTOP-GM-2XT 18W/m w temp. +5°C, 39W/m w wodzie +0°C, 230V w powłoce zewnętrznej z fluoropolimeru do stosowania na połaci dachach lub innych miejscach pokrytych materiałami bitumicznymi