Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do mocowania przewodów grzejnych do rur

( ilość produktów: 9 )

Taśmy do mocowania przewodów grzejnych. Do mocowania kabli grzejnych do rurociągów należy używać specjalnych taśm mocujących, które są przeznaczone do tego celu. Przed wyborem taśmy mocującej należy upewnić się, że nadaje się ona do stosowania w określonych warunkach pracy, takich jak temperatura otoczenia, obecność wilgoci, chemikaliów lub jest przeznaczona do kontaktu ze stalą nierdzewną.

Wsporniki do puszek i termostatów. Wsporniki służą do mocowania urządzeń takich jak termostaty lub skrzynki przyłączeniowe do rur lub korytek kablowych. Zawierają zestaw śrub montażowych M6 i/lub M4, nakrętek, podkładek odpowiednio dla jednej puszki przyłączeniowej lub sterownika. Wykonane są ze stali nierdzewnej (SS304 + pasywacja).

Obejmy rurowe do wsporników. Obejmy do rur służą do mocowania metalowych wsporników do rurociągów w celu zapewnienia stabilności skrzynek przyłączeniowych i sterowników. Dostępne są obejmy wykonane ze stali cynkowanej i nierdzewnej. Zostały one zaprojektowane tak, aby wytrzymać obciążenia mechaniczne, wibracje i wpływy zewnętrzne, takie jak wilgoć i zmienne temperatury. Posiadają regulowaną średnicę, aby dostosować się do różnych rozmiarów rurociągów. Umożliwiają szybkie i skuteczne mocowanie zacisków do rurociągów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 61 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Realizacja zamowienia przebiegla szybko i sprawnie. Bez opoznien. Obsluga zadala kilka dodatkowych pytan w celu potwierdzenia poprawnosci zamowienia. Polecam.
2024-02-16
Supportive, polite, patient for the client who does no know anything about the product) Thank you a lot for support! It was a great pleasure to work with you.
pixel