Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Montaż specjalnych systemów grzewczych

Ogrzewanie pod posadzką w mroźni, chłodni

Ogrzewanie pod posadzką w mroźni, chłodni

W przypadku chłodni istnieje poważne zagrożenie tak zwanemu falowaniu mrozowemu. Niska temperatura może przenikać przez podłogę chłodni, nawet przy dobrze wykonanej izolacji. Zamarzająca w glebie woda tworzy narastającą masę lodową, która doprowadza do falowania podłogi. Rozwiązaniem jest elektryczne ogrzewanie podłogi - pod posadzką, które zapobiega temu zjawisku, a jednocześnie nie wpływa na temperaturę panującą w pomieszczeniu.

Ogrzewanie murawy boiska

Ogrzewanie murawy boiska

Ogrzewana murawa boiska to prawdziwy luksus dla graczy, a jednocześnie umożliwienie gry w czasie mrozów pod koniec jesieni i na początku wiosny. Tego typu instalacje wykonujemy nie tylko w Warszawie, ale także w jej okolicach i innych regionach kraju. Instalacja przewodu grzewczego pod murawą jest bezpiecznym i niewidocznym sposobem na zachowanie wysokiej jakości boiska w każdych warunkach temperaturowych.

Ogrzewanie podłogowe dla hodowli zwierząt

Ogrzewanie podłogowe dla hodowli zwierząt

Utrzymywanie odpowiednich temperatur w hodowli zwierząt wpływa na uzyskiwane efekty. Przykładowo w zagrodzie dla macior wskazane jest utrzymywanie nawet 30°C przez pierwsze dwa dni po porodzie. Następnie obniża się ją do około 18°C na kolejne cztery tygodnie. Zapewnia to najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju młodych świnek. Instalacje ogrzewania podłogowego z pomocą przewodów cieplnych ułatwiają osiąganie odpowiednich temperatur tuż przy ziemi, czyli tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Równomierne rozłożenie temperatury zapewni optymalne warunki w całej zagrodzie.

Ogrzewanie gleby w szklarniach

Ogrzewanie gleby w szklarniach

Podgrzewanie ziemi w szklarniach to doskonały sposób na wydłużenie okresu wegetacji roślin, a także możliwość uprawy egzotycznych odmian, wymagających wyższych temperatur. Zwiększa to nie tylko możliwości zakładów rolniczych, ale także osiągane przez nich zyski. Ogrzewanie elektryczne ziemi to doskonała inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie dzięki zwiększonym plonom.

pixel