Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Termostat pokojowy WiFi + 12 lat gwarancji

2023-09-03
Termostat pokojowy WiFi + 12 lat gwarancji

Inteligentne domy jeszcze niedawno obecne były tylko w filmach i książkach. Dziś każdy może sterować elektrycznym ogrzewaniem podłogowym w swoim domu za pomocą telefonu lub smartfonu. Wystarczy zainstalować nowoczesny termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Oprócz sterowania on-line możliwe jest także zaprogramowanie pracy ogrzewania w zależności od pory dnia. To doskonały sposób na zwiększenie komfortu mieszkańców czy oszczędzenia na rachunkach za energię elektryczną.

Dlaczego warto montować termostat pokojowy SENZ WIFI?

Termostat pokojowy SENZ WIFI do maty grzewczej to z pewnością nowoczesne rozwiązanie, jednak można je stosować także w starym budownictwie. Dzięki możliwości programowania można dostosować temperaturę w pomieszczeniu do danej pory dnia. Rano lepiej wstaje się, gdy w domu jest nieco cieplej, natomiast wieczorem pożądany jest niższy poziom grzania, aby łatwiej było zasnąć. W ten sposób warunki w domu dostosowują się do Twoich potrzeb.

Rano dzieci idą do szkoły, a dorośli do pracy - w domu nikt nie zostaje. Nie ma więc potrzeby w tym czasie dogrzewać pomieszczeń. Natomiast ogrzewanie podłogowe z termostatem SENZ WIFI włączy się godzinę przed powrotem pierwszych domowników, by zapewnić im komfortowe warunki. Takie podejście przekłada się na konkretne oszczędności w Twoim portfelu. Jeśli natomiast ktoś zachoruje i zostanie w domu, może podnieść temperaturę w pokoju, przechodząc na sterowanie ręczne. I to z pomocą smartfona, bez wstawania z łóżka.

Nasza oferta ogrzewania elektrycznego WiFi

Doceniamy nowoczesne rozwiązania i dlatego w naszej ofercie znaleźć można także ogrzewanie elektryczne za pomocą termostatów z WIFI. Uniwersalny termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI można podłączyć do działającego już elektrycznego ogrzewania podłogowego w Twoim domu. W ten sposób łatwo zyskasz dostęp do wszystkich wspomnianych funkcji. Wystarczy podłączyć urządzenie i zainstalować aplikację na swoim telefonie. Warto zauważyć, że na nasz termostat uzyskasz aż 12 lat gwarancji z możliwością jej przedłużenia do 20 lat. Jeśli jeszcze nie masz ogrzewania podłogowego, skorzystaj z naszych zestawów. 

Mata grzewcza w zestawie z termostatem WIFI

Wygodnym i szybkim rozwiązaniem w przypadku elektrycznego ogrzewania podłogowego WiFi jest mata grzewcza z nowoczesnym, inteligentnym termostatem WiFi. Kupując nVent RAYCHEM QuickNet zyskujesz:

  • Matę w dwóch wariantach mocy wyjściowej 90 W/m² oraz 160 W/m².
  • Doskonałe rozwiązanie do łazienek. Cienkie maty grzewcze mogą być układane bezpośrednio przy wannie, brodziku, a także wewnątrz prysznica. •
  • Wygodne do układania pasy maty o szerokości 50 cm.
  • Nowoczesny termostat WiFi.
  • Gwarancję na termostat (12 lat ) oraz matę grzewczą.
  • Doskonałe rozwiązanie do każdego domu, a szczególnie łazienek z płytkami.

Przewód grzejny podłogowy w zestawie z termostatem WiFi

Przewód grzejny sprawdza się lepiej w niestandardowych pokojach, o nieregularnych kształtach. Elektryczne ogrzewanie podłogowe przewodem grzejnym przeznaczone jest głównie do nowo budowanych domów, ponieważ najlepiej pracuje po zalaniu w warstwie posadzki. Jednak często wykorzystuje się te systemy także w czasie remontów. W naszym sklepie elektryczne ogrzewanie podłogowe T2Blue dostępne jest w zestawie z termostatem WiFi. Najczęściej wybierane są dwa rozwiązania z tej grupy.

Pierwszym jest T2Blue-10. Jest to przewód grzejny o stałej mocy 10 W/m, co przekłada się na 60 do 125 W/m². Nadaje się do niemal każdego typu podłogi, łącznie z dywanami czy podłogami kamiennymi.

Drugim popularnym modelem ogrzewania podłogowego jest T2Blue-20. Posiada on wyższą moc sięgającą 20 W/m. Przeznaczony jest do podłóg z kamienia naturalnego oraz pokrytych płytkami ceramicznymi.

Termostat podłogowy WiFi dla Twojego domu

Oferujemy także sam termostat pokojowy nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Można go podłączyć do już działającej instalacji ogrzewania podłogowego, aby uzyskać dostęp do sterowania przez internet. Rozwiązanie takie sprawdza się najlepiej w nowoczesnych, inteligentnych domach, jednak równie często spotykane jest w starym budownictwie. Wynika to z wygody, jaką zapewnia taki termostat oraz z bardzo długiej gwarancji, jaką można u nas dostać.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel