Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Termostat pokojowy WiFi + 12 lat gwarancji

2024-04-23
Termostat pokojowy WiFi + 12 lat gwarancji

Inteligentne domy do niedawna były obecne tylko w filmach i książkach. Dziś każdy może sterować elektrycznym ogrzewaniem podłogowym w swoim domu za pomocą telefonu lub smartfona. Wystarczy zainstalować nowoczesny termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Oprócz sterowania online, możliwe jest również zaprogramowanie działania ogrzewania w zależności od pory dnia. To świetny sposób na zwiększenie komfortu mieszkańców lub zaoszczędzenie na rachunkach za prąd.

Dlaczego warto zainstalować termostat pokojowy SENZ WIFI?

Termostat pokojowy SENZ WIFI do maty grzewczej jest z pewnością nowoczesnym rozwiązaniem, ale może być również stosowany w starych budynkach. Dzięki możliwości programowania można dostosować temperaturę w pomieszczeniu do pory dnia. Rano lepiej wstać, gdy w domu jest nieco cieplej, natomiast wieczorem wskazany jest niższy poziom ogrzewania, aby łatwiej było zasnąć. W ten sposób warunki w domu dostosowują się do potrzeb użytkownika.

Rano dzieci idą do szkoły, a dorośli do pracy - nikt nie zostaje w domu. Nie ma więc potrzeby dogrzewania pomieszczeń w tym czasie. Z kolei ogrzewanie podłogowe z termostatem SENZ WIFI włączy się na godzinę przed powrotem pierwszych domowników, aby zapewnić im komfort. Takie podejście przekłada się na konkretne oszczędności w portfelu. Z drugiej strony, jeśli ktoś zachoruje i zostanie w domu, można podnieść temperaturę w pomieszczeniu, przełączając się na sterowanie ręczne. A można to zrobić za pomocą smartfona, bez wstawania z łóżka.

Nasza oferta ogrzewania elektrycznego WiFi

Cenimy nowoczesne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również ogrzewanie elektryczne z termostatami z WIFI. Uniwersalny termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI można podłączyć do działającego już w domu elektrycznego ogrzewania podłogowego. W ten sposób łatwo uzyskasz dostęp do wszystkich wymienionych funkcji. Wystarczy podłączyć urządzenie i zainstalować aplikację na telefonie. Warto zaznaczyć, że na nasz termostat otrzymasz do 12 lat gwarancji z możliwością przedłużenia jej do 20 lat. Jeśli nie posiadasz jeszcze ogrzewania podłogowego, skorzystaj z naszych zestawów;

Mata grzewcza podłogowa w zestawie z termostatem WIFI

Mata grzewcza podłogowa w zestawie z termostatem WIFI

Wygodnym i szybkim rozwiązaniem dla elektrycznego ogrzewania podłogowego WiFi jest mata grzejna z nowoczesnym inteligentnym termostatem WiFi. Kupując nVent RAYCHEM QuickNet zyskujesz:

  • Mata jest dostępna w dwóch wariantach mocy wyjściowej 90 W/m² i 160 W/m².
  • Idealne rozwiązanie do łazienek. Cienkie maty grzewcze mogą być układane bezpośrednio przy wannie, brodziku, a także wewnątrz prysznica. .
  • Wygodne do układania paski maty o szerokości 50 cm.
  • Nowoczesny termostat WiFi.
  • Gwarancja na termostat (12 lat) i matę grzejną.
  • Idealny do każdego domu, zwłaszcza do łazienek z płytkami.

Przewód grzejny podłogowy z  termostatem WiFi

Przewód grzejny podłogowy z  termostatem WiFi

Przewód grzejny sprawdza się lepiej w niestandardowych pomieszczeniach o nieregularnych kształtach. Elektryczne ogrzewanie podłogowe przewód grzejny przeznaczone jest głównie do nowo budowanych domów, ponieważ najlepiej sprawdza się po wylaniu na warstwę posadzki. Jednak systemy te są również często stosowane podczas remontów. W naszym sklepie elektryczne ogrzewanie podłogowe T2Blue dostępne jest z termostatem WiFi. Największą popularnością cieszą się dwa rozwiązania z tej grupy.

  • Pierwszym z nich jest T2Blue-10. Jest to przewód grzejny podłogowy o stałej mocy 10 W/m, co przekłada się na 60 do 125 W/m². Nadaje się do prawie każdego rodzaju podłogi, w tym dywanów lub podłóg kamiennych.
  • Drugim popularnym modelem ogrzewania podłogowego jest przewód grzejny podłogowy T2Blue-20. Charakteryzuje się on wyższą mocą do 20 W/m. Przeznaczony jest do podłóg z kamienia naturalnego i płytek.

Termostat podłogowy WiFi dla Twojego domu

Oferujemy również sam termostat pokojowy nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Można go podłączyć do już działającego systemu ogrzewania podłogowego, aby uzyskać dostęp do sterowania przez Internet. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w nowoczesnych, inteligentnych domach, ale jest równie często spotykane w starszych budynkach. Wynika to z wygody, jaką zapewnia taki termostat oraz bardzo długiej gwarancji, jaką można u nas uzyskać.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 71 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Super
2024-03-29
Dzięki doradztwie na etapie zakupu 5 gwiazdek
pixel