Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Termostat w łazience czy na zewnątrz?
Gdzie umieścić termostat/regulator pokojowy: w łazience czy na zewnątrz? Instalując elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazience, należy również zainstalować termostat, który będzie sterował pracą całego systemu. Od razu pojawia się pytanie, gdzie umieścić takie urządzenie?
Czytaj więcej
Czy warto wybrać ekologiczne ogrzewanie domu?
Zgodnie z wiedzą naukowców tempo zmian wynika między innymi z działalności człowieka, dlatego też wiele państw oraz Unia Europejska wprowadza kolejne przepisy, mające na celu ochronę środowiska naturalnego i spowolnienie ocieplania się klimatu.
Czytaj więcej
Jak prawidłowo zamontować kabel grzewczy na rurze?
Przedstawiamy fachowy poradnik jak prawidłowo wykonać montaż kabla grzewczego samoregulujące na rurach poziomych i pionowych. Poradnik dotyczy montażu gotowych kabli grzewczych samoregulujących zakończonych fabrycznie wtyczką 230 V oraz kabli samoregulujących do samodzielnego zakończenia.
Czytaj więcej
Jaki sterownik do ogrzewania rynien nVent RAYCHEM?
nVent RAYCHEM EMDR-10 sterownik do ogrzewania rynien nVent RAYCHEM EMDR-10 specjalnie zaprojektowany elektroniczny sterownik do kontroli pracy systemu ogrzewania rynien i rur spustowych, gzymsów, dachu. W zależności od panującej na zewnątrz temperatury oraz …
Czytaj więcej
Zamarznięty odpływ dachowy? Zainstaluj system grzewczy RAYCHEM
Odpływ dachowy, element odwodnienia, który może zamarznąć zimą. Jest to poważny problem, ponieważ może prowadzić nawet do przeciążenia dachu stojącą wodą. Na szczęście zmora zamarzniętych odpływów należy już do przeszłości. Wystarczy tylko zainstalować odpowiedni system zabezpieczający. Sprawdź więcej poniżej!
Czytaj więcej
Mata przeciwoblodzeniowa 50 czy 60 cm szerokości?
Mata grzewcza przeciwoblodzeniowa zamontowana pod chodnikiem, uruchamia się tylko w niekorzystnych warunkach pogodowych, topiąc natychmiastowo opadający śnieg oraz lód. Jednak jaką szerokość maty wybrać na swoje podwórko? Czy wystarczy 50 cm, czy też lepiej postawić na szersze maty grzejne?
Czytaj więcej
Mata grzewcza do łazienki - Musisz to wiedzieć!
Jakie są zalety stosowania maty grzewczej w łazience? Mata grzewcza w łazience pod płytkami na ścianie? Mata grzewcza czy przewód grzejny do ogrzewania podłogowego w łazience? Co na podłogę w łazience? Jaka mata grzewcza do łazienki? Na co zwrócić uwagę przy ogrzewaniu podłogi w łazience?
Czytaj więcej
Tak! Mata grzewcza RAYCHEM może być pod prysznicem!
Instalacja maty grzewczej (pod płytkami) pod prysznicem w strefie prysznica jest pytaniem stale zadawanym przez wiele osób. Na wielu forach czy blogach można znaleźć niekończące się wypowiedzi za i przeciw. Mata grzejna RAYCHEM QuickNet to mata, którą można zainstalować pod płytkami w strefie prysznica i spa.
Czytaj więcej
pixel