Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Ogrzewanie podłogi pod mroźnią | Jak to działa?
W mroźniach utrzymuje się temperaturę nawet do -20°C. Może ona przenikać do dolnych elementów budynku, a także do gruntu, powodując przemrożenia. Efektem takiego procesu będą wysadziny zmarzlinowe, powstające na podłodze mroźni. W jaki sposób chronić posadzkę przed zniszczeniem?
Czytaj więcej
Utrzymanie temperatur procesowych | Jak to działa?
Przepływ medium w rurociągach jest konieczny do sprawnego funkcjonowania terminali LNG, przemysłu chemicznego, spożywczego czy rafineriach. Jednak wiele wykorzystywanych tam substancji wymaga wysokich temperatur. Z tego powodu w takich miejscach wykorzystuje się systemy grzewcze nVent RAYCHEM. Jak one działają i dlaczego są tak często wybierane?
Czytaj więcej
Ogrzewanie zbiorników | Jak to działa?
W procesach produkcyjnych często wykorzystuje się substancje wrażliwe na temperatury. W warunkach naturalnych mogą one szybko krzepnąć lub zamarzać, co w dużej mierze utrudnia ich dalsze wykorzystywanie. Dlatego też część zbiorników jest na bieżąco podgrzewana do optymalnej temperatury. Największą skuteczność w tym zakresie wykazują systemy nVent RAYCHEM. Jak wygląda ich montaż i sposób działania?
Czytaj więcej
Ogrzewanie długich rurociągów | Jak to działa?
Rurociągi służą do transportu najróżniejszych substancji. Niektóre z nich, jak paliwa czy siarka, wymagają utrzymywania stałej temperatury otoczenia, aby ich przepływ był w pełni bezpieczny i efektywny. W jaki sposób zapewnić odpowiednie warunki transportu paliw na odcinku wielu kilometrów?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 66 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-14
Solidny w przystępnej cenie.
2024-03-12
szybko sprawnie i na temat
pixel